google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 18.10.2019
  1 USD
  3.8503
  -0.0135
  1 EUR
  4.2844
  -0.0005
  1 CHF
  3.8969
  0.0067
  1 GBP
  4.9671
  0.0215
  1 RUB
  0.0602
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  KINGSPAN Sp. z o.o.
  KINGSPAN Sp. z o.o.

  KINGSPAN Sp. z o.o.


  Producent izolacyjnych płyt warstwowych, drzwi chłodniczych i mroźniczych dla budownictwa. W ofercie dachowe i ścienne płyty warstwowe z rdzeniem QuadCore, FIREsafe IPN (poliizocyjanurat) i wełny mineralnej.

  Grupa Kingspan

  Nasza podróż trwa już 50 lat...od małej rodzinnej firmy w Irlandii do światowego lidera w budownictwie energooszczędnym.  Przez wszystkie te lata zadawaliśmy sobie pytanie "dlaczego nie?" zamiast "dlaczego?" i nigdy nie oglądaliśmy się wstecz... Dziś nasze rozwiązania są wykorzystywane przez miliony ludzi na całym świecie.

  Grupa Kingspan, ciagle opiera sie na tych samych trzech strategicznych filarach, które miała przez wszystkie te lata:

  Być blisko Ciebie

  Gdziekolwiek jesteś. Znajdą nas Państwo już w 120 krajach na całym świecie, ale ciągle staramy się rozwijać i pogłębiać naszą obecność. Dbamy o oferowane lokalnie produkty i usługi, dostarczane przez nasze lokalne zespoły - z dodatkową korzyścią globalnej sieci wsparcia i wiedzy z całej Grupy Kingspan.

  Innowacyjność

  Rozwiązywanie problemów, to czym się zajmujemy. Niektórzy producenci wykonują minimum niezbędne do spełnienia wymagań. Ale to nie jest nasz sposób działania. Nasze znaczące nakłady na badania i rozwój wyróżniają nas wśród konkurencji i przynoszą znaczne ulepszenia technologiczne.

  Przewodzić zmianom:

  Każdy zasługuje na życie i pracę w budynkach o niskim zużyciu energii i niskiej emisji CO2. Pomagamy naszym partnerom zrozumieć zalety zmiany tradycyjnego systemu izolacyjnego, na rozwiązania o wysokiej wydajności.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.